وبلاگ، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، آشنایی با علم طراحی سایت

دکمه های مهم اشتراک گذاری برای افزایش ترافیک سایت

30 آذر 1395

افزایش ترافیک سایت در بالا بردن میزان فروش و برندینگ یک شرکت تاثیر بسیار زیادی دارد. برای اینکه بتوانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید، راهکارهای بسیار زیادی در حوزه بازاریابی اینترنتی معرفی شده است که یکی از موثرترین این راه ها، افزایش ترافیک سایت از طریق شبکه های اجتماعی است.

شما می توانید به راحتی و با راه اندازی یک صفحه در شبکه های اجتماعی، کسب و کار خود را به کاربران معرفی کنید و آن ها را به وب سایت خود ارجاع دهید.

اما یک راه دیگری که به افزایش ترافیک سایت شما کمک می کند، امکان اشتراک گذاری مطالب شما در شبکه های اجتماعی است. در ادامه این مقاله از سایت ساز پرتال، 4 دکمه مهمی اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

دکمه توییتر

توییتر یکی از ساده ترین راهها برای افزایش ترافیک وب سایت است. محدودیت طول نوشته ها در توییتر باعث می شود تا کاربران برای خواندن اطلاعات بیشتر به لینک وب سایتی که پست گذاشته شده مراجعه نمایند. لذا درج دکمه اشتراک توییتر می تواند به ترافیک سایت شما کمک نماید.

دکمه فیسبوک

فیس بوک نیز یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی است که برای اشتراک گذاری مطالب سایت نمی توان از آن غافل شد. می توان گفت که هر کسی یک حساب فیس بوک دارد. پس از درج این دکمه در وب سایت خود غافل نشوید. همچنین این دکمه برای کاربران موبایل نیز که زمان زیادی از وقت خود را در شبکه های اجتماعی بخصوص فیس بوک می گذارند، بسیار مهم است.

دکمه لینکدین

شبکه اجتماعی لینکدین نیز یک ابزار مهم جهت توسعه کسب و کار شرکت ها و افراد متخصص در سرتاسر جهان است. با اشتراک مطالب تخصصی خود و معرفی وب سایت، می توانید برند و تخصص خود را به سطح وسیعی از کاربران معرفی نمایید.

دکمه گوگل پلاس

می توان گفت که هر کس که یک حساب جی میل داشته باشد قادر به اشتراک گذاری مطالب شما از طریق دکمه اشتراک گذاری خواهد بود. لذا از دکمه اشتراک گذاری گوگل پلاس، جهت اشتراک مطالب خود در این شبکه اجتماعی وسیع، نهایت استفاده را نمایید.

استفاده از دکمه های شبکه های اجتماعی می تواند کاربران را به اشتراک مطالب جذاب وب سایت شما ترغیب نموده و باعث افزایش ترافیک وب سایت شما می گردد. همچنین این افزایش بازدید می تواند به سئو و بهینه سازی سایت شما کمک فراوانی نماید. لذا از طراح سایت خود بخواهید تا این دکمه ها را در وب سایت شما تعبیه نماید و یا اگر از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می کنید، می توانید از افزونه هایی که برای این منظور تهیه شده اند استفاده نمایید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ دریافت نمایندگی سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: روش های افزایش ترافیک سایت, 4 دکمه اشتراک گذاری مهم برای افزایش ترافیک وب سایت, ترافیک سایت خود را با شبکه های اجتماعی افزایش دهید, معرفی دکمه های اشتراک گذاری برای افزایش ترافیک سای
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *