وبلاگ، آشنایی با کسب و کار اینترنتی، آموزش طراحی سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

تولید محتوای وبلاگ فروشگاه اینترنتی

15 اسفند 1394

راه اندازی یک وبلاگ برای محصولات یک فروشگاه اینترنتی، تاثیر بالایی در افزایش مشتریان و جلب رضایت آنها از محصولات و خدماتی که ارائه می دهید دارد. به همین دلیل ارسال مطالب دقیق و مرتبط، امری بسیار حیاتی و مهم به شمار می آید. برای انکه بتوانید ارسال مطالب در وبلاگ را به درستی انجام دهید، روش ها و استراتژی هایی وجود دارد که میزان بازدهی مطالب وبلاگ شما را بسیار افزایش می دهد.  

نوشتن یک مطلب برای وبلاگ و انتخاب یک موضوع درست، با آنچه شما برای محصولات خود انجام می دهید بسیار متفاوت است. ارسال مطالب در وبلاگ، هدفی بالاتر از معرفی یک محصول را به دنبال دارد. مطالب وبلاگ یک فروشگاه اینترنتی، جهت الهام دهی، ایجاد انگیزه و ارائۀ نگاهی متفاوت نسبت به یک محصول به روز رسانی می شوند. مطالب یک وبلاگ، اگر به درستی نوشته شوند، مخاطبین را به صورت غیر مستقیم در پروسۀ خرید از فروشگاه قرار دهد.

بسیاری از صاحبان فروشگاه های اینترنتی به اشتباه از وبلاگ برای معرفی محصولات جدید و مباحثی که به صورت مستقیم با فروش اینترنتی کالا در ارتباط است، استفاده می کنند. شاید انجام این کار برای کسب و کار های کوچک، به شکلی بسیار محدود بازدهی داشته باشد، اما بازدهی بسیار بالایی ندارد.

در ادامه، برخی از نکاتی که در وبلاگ نویسی برای یک فروشگاه اینترنتی بسیار مهم است، می پردازیم:

با رعایت این نکات، شما می توانید وبلاگی کاملاً حرفه ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. وبلاگی که می تواند در مدتی معین، فروشگاه شما را به مرجعی کامل تبدیل نماید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: تولید محتوای وبلاگی برای فروشگاه اینترنتی, تولید محتوای وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی, ارسال مطلب برای وبلاگ فروشگاه اینترنتی, آموزش ایجاد وبلاگ برای فروشگاه آنلاین, راهنمای ساخت وبلاگ برای فروشگاه, چگونه برای وبلاگ فروشگاه آنلاین محتوا تولید کنیم, آموزش تولید محتوای الکترونیکی, راه های مناسب تولید محتوای با کیفیت وبلاگ, وبلاگ فروشگاه اینترنتی, نحوه ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی, چه طور یک فروشگاه اینترنتی موفق داشته باشیم, آموزش تولید محتوای وبلاگ فروشگاه اینترنتی
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *