وبلاگ، آموزش طراحی سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

افزایش ترافیک سایت با طراحی سایت منحصر بفرد

04 آبان 1395

هدف از طراحی سایت خوب، جذب و علاقه مند کردن مخاطبان به سایت تان و افزایش ترافیک سایت شما می باشد. طراحی سایتی که محتوایش به اندازه جلوه های بصری اش جذاب باشد می تواند مشتریان بیشتری را ترغیب کند که سایت تان را بهتر و با دقت بیشتری مطالعه کنند و شما را جزو بهترین ها به حساب آورند.

بهترین راه برای انجام این کار این است که تا حد ممکن، طراحی سایت تان را منحصر بفرد انجام دهید. هیچ شخصی دوست ندارد که وقت خود را صرف جستجو کردن سایتی کند که هیچ خدمات و محتوای ارزشمندی را ارائه نمی کند و بسیار معمولی و غیر خاص است.

بنابراین سعی کنید تا جایی که می توانید از المان ها و فاکتورهای منحصر بفرد در طراحی سایت خود استفاده کنید.برای مثال استفاده از جلوه های بصری خاص و مورد توجه کاربران استفاده کنید. این کار می تواند تاثیر قابل توجهی بر روی خاص کردن و منحصر بفرد شدن وب سایت داشته باشد.

نکته مهم و قابل توجه در طراحی سایت مناسب و افزایش ترافیک سایت این است که زمینه کاری شما باید با طراحی سایت تان در تناسب باشد و طراحی سنتی یا طراحی مدرن آن نباید تاثیری بر روی جذابیت سایت شما داشته باشد.

برای مثال اگر زمینه کاری شما عرضه محصولات سنتی است، وب سایت شما نباید طراحی قدیمی داشته باشد. درست است که طراحی سایت باید متناسب با زمینه کاری شما صورت گیرد، اما باید از جدید ترین و به روزترین المان های طراحی سایت در خود بهرمند باشد.

طراحی سایت منحصر بفرد علاوه بر جلب رضایت کاربران، با ارائه راهکاری جهت فروش آنلاین که عملکرد خوبی دارد، خرید آنلاین را تسریع بخشیده و آن را آسان تر کند.

طراحی سایت مناسب، با یکپارچه نمودن تمام قسمت های سایت باعث می شود کاربران از بازدید کردن سایت شما رضایت داشته باشند. در حقیقت طراحی سایت مناسب نوعی مدیریت صحیح سایت است که میتواند شما را به اهدافتان برساند.

پس سایت خود را طوری طراحی کنید که در ازدحام زیاد دیگر سایت ها، بتواند خودی نشان دهد و حضوری برجسته داشته باشد. در این صورت، نتیجه آن افزایش ترافیک سایت خواهد بود.

یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی سایت ریسپانسیو بودن آن است. وب سایت شما باید به گونه ای طراحی شود که بازدیدکنندگان با استفاده از هر وسیله ای با هر نوع صفحه نمایشی بتوانند به راحتی محتوا سایت شما را مطالعه کنند و از امکانات آن استفاده کنند. امروزه طراحی سایت ریسپانسیو نکته مهمی به حساب می آید زیرا نه تنها گوگل برای سایت های ریسپانسیو امتیاز ویژه ای قائل می شود، بلکه بسیاری از کاربران وب سایت ها نیز، امروزه از طریق تلفن همراه خود اقدام به گشت و گذار در اینترنت یا خرید محصولات می کنند. پس از طراحی سایت ریسپانسیو قافل نشوید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: افزایش ترافیک سایت با طراحی سایت, با طراحی سایت منحصر به فرد ترافیک سایت را افزایش د, با طراحی سایت خوب ترافیک خود را افزایش دهید
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *