وبلاگ، آموزش طراحی سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت باید چه معیارهایی داشته باشیم؟

05 دی 1395

اگر شما هم قصد طراحی سایت برای شرکت خود را داشته اید، احتمالاً طی جستجو برای یافتن فرد مناسب به مشکل برخورده اید. وجود شرکت ها متعدد طراحی سایت روند تصمیم گیری و انتخاب را برای شما دشوار می کند. در این مواقع معمولاً افراد از خود می پرسند به چه شرکت طراحی سایت می توان اعتماد کرد؟ یک شرکت طراحی سایت معتبر چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه می توان میزان اعتبار یک شرکت طراحی سایت را سنجید و بالطبع از موفقیت پروژه های اجرایی آنها مطمئن شد؟

فاکتورها و عوامل بسیاری برای بررسی و ارزشگذاری شرکت های طراحی سایت وجود دارد. در این مقاله از سایت ساز پرتال تلاش کردیم این عوامل را به صورت مختصر بررسی کنیم:

سوابق اجرایی شرکت طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت معتبر معمولا سوابق اجرایی روشنی دارند. این شرکت ها سابقه اجرای پروژه هایشان را مخفی نمیکنند. معمولا در سایت خود بخشی را به معرفی پروژه های طراحی سایت که تاکنون اجرا کرده اند اختصاص داده اند. پروژه را به صورت کامل معرفی کرده اند و حتی با درج اطلاعات تماس مشتری به شما اجازه تماس با مشتری را داده اند.

آیا مشتریان شان راضی هستند؟

یک شرکت طراحی سایت معتبر معمولا میزان بالایی از رضایتمندی مشتری را دارد. در صورتی که میخواهید با یک شرکت طراحی سایت قرارداد اجرایی ببندید حتما با مشتریان آن شرکت تماس بگیرید و نحوه تعامل و حسن اجرای پروژه را استعلام کنید. رضایت یا عدم رضایت مشتریان حقایق زیادی را در اختیار شما قرار میدهد.

نمونه کارها

شرکت های معتبر طراحی سایت معمولا پس از اولین تماس به شما پیشنهاد میدهند تا دموی محصولشان را ببینید. این پیشنهاد را رد نکنید. ارائه دموی نرم افزار مدیریت سایت چیزهای زیادی به شما در جهت تصمیم گیریتان میگوید. شرکت های معتبر معمولا در جلسات دمو بسیار حرفه ای محصول خود را ارائه میکنند و نیازمندی های شما را نیز به شکلی اصولی تحلیل و برای آن راهکار ارائه میکند.

ارائه مستندات

یک شرکت طراحی سایت معتبر حتما مستندات زیادی برای ارائه دارد. مستنداتی مانند رزومه، کاتالوگ محصولات، پروپوزال اجرایی پروژه طراحی سایت، تعرفه قیمت و ... . بنا بر نیازتان از شرکت طراحی سایت که انتخاب کرده اید مستندات کافی مطالبه کنید.

برنامه ریزی و زمانبندی دقیق

در مورد زمانبندی اجرای پروژه طراحی سایت تان به صورت شفاف گفتگو کرده و برنامه زمانبندی بخواهید. یک شرکت طراحی سایت معتبر معمولا برنامه زمانبندی دقیقی از مرحله برنامه ریزی تا مرحله تحویل ارائه میکند. این برنامه زمانبندی نشان میدهد که آن ها به کار خود وارد هستند.

قیمت دهی واضح

از شرکتی که نامزد پروژه طراحی سایت شماست بخواهید تا قیمت اجرای پروژه را بر اساس ریز فعالیت های خود ارائه کند. یک شرکت طراحی سایت معتبر حتما تا آن حد به فرایند فروش خود تسلط دارد تا بتواند یک جدول برآوردی دقیق از کار خود ارائه کند.

تنظیم یک قرارداد حرفه ای

معمولا پس از پایان یافتن مذاکرات، یک شرکت طراحی سایت معتبر قرارداد اجرای پروژه ارائه میکند. قرارداد را به صورت کامل مطالعه کنید و و ضمن یادآور تعهدات پیمانکار، مطابق برنامه زمانبندی آن ها را مطالبه کنید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ دریافت نمایندگی سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: شرکت طراحی سایت معتبر چه ویژگی هایی دارد, ویژگی های یک شرکت طراحی سایت معتبر, چگونه یک طراح سایت انتخاب کنیم, معیارهای انتخاب شرکت طراحی سایت
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *