وبلاگ، آموزش سئو و بهینه سازی وب‌سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

نکاتی کلیدی درباره بهینه سازی تصاویر در وبسایت

14 شهریور 1394

در طراحی سایت و بهینه سازی آن ها تصاویر بخش زیادی از صفحات طراحی سایت شما را شامل می شوند. بنابراین سئو سایت تصاویر برای موتورهای جستجو از اهمیت بسیار زیادی دارد.

توانایی alt در یک تگ تصویری این توانایی را برای شما به ارمغان می آورد تا توضیحی جایگزین را برای یک تصویر بنویسید. در طراحی وب سایت و طی مراحل بهینه سازی آن ها اگر این تصاویر در صفحات طراحی سایت شما بالا نیاید، این توضیحات خودکار جایگزین تصاویر می شوند و این تصاویر به توسط موتورهای جستجو خوانده و تجزیه و تحلیل خواهند شد.


در طراحی سایت وقتی از یک تصویر به عنوان یک لینک استفاده می شود متن های نوشته شده در alt از اهمیت خاصی برخوردار خواهند شد و نشانگر محتوای صفحه لینک شده است.

موتورهای جستجوی تصاویر مانند گوگل یا یاهو از این توضیحات برای بهتر شدن جستجو استفاده می کنند.

در طراحی سایت ، تصاویر را در زیر شاخه های مخصوص ذخیره کرده و از فرمت های استاندارد استفاده کنید

برای ایجاد یک ساختار مناسب ،سعی کنید تصاویر را در یک زیرشاخه ی جداگانه ذخیره کرده وحتما" از فرمت های استاندارد در طراحی سایت خود استفاده شود.از نام و توضیحات در خور برای تصاویر خود استفاده کنید.استفاده ی مناسب از دسته بندی، نام گذاری و توضیحات تصاویر در طراحی سایت به توسط موتورهای جستجو،مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت. از اسامی و توضیحات کوتاه،اما کاربردی استفاده کنید.

برای نام گذاری تصاویر از این قاعده پیروی کنید.حرف اول کلمه ی اول کوچک و در کلمات بعدی از حرف اول بزرگ استفاده نمایید:

noNegarPardazesh.jpg

 productName.gif

در راستای بهینه سازی سایت، طراحی وب سایت از انجام موارد زیر اجتناب کنید :

برچسب ها: ایجاد وبسایت برای مشاغل, راه اندازی آسان وبسایت شخصی, سایت ساز چیست, طراحی وبسایت, طراحی سایت ارزان, راه اندازی وبسایت شخصی, سایت ساز, طراحی سایت برای پزشکان, طراحی سایت فروشگاه, طراحی فروشگاه ابنترنتی, سئو, طراحی سایت, راه اندازی وبسایت در کوتاه ترین زمان, طراحی وب سایت, سایت ساز پرتال, طراحی وبسایت شخصی, طراحی سایت در کوتاه ترین زمان, راه اندازی وبسایت ارزان, توسعه وبسایت, طراحی سایت برای مشاغل, طراحی سایت برای سالن های ورزشی, طراحی سایت برای آرایشگاه, نکاتی کلیدی در مورد seo, نکاتی کلیدی seo, نکاتی کلیدی در مورد سئو, بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت, بهینه سازی تصاویر, بهینه سازی, نکات مهم درباره SEO, نکات مهم درباره بهینه سازی تصاویر در وبسایت, طراحی سایت طراحی وبسایت در 5 دقیقه, طراحی تضمینی وبسایت در پنج دقیقه, ایجاد وبسایت برای انواع مشاغل
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *