وبلاگ، آموزش طراحی سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

چرا طراحی اصولی سایت ضروری است؟

05 آبان 1395

طراحی سایت اصولی، زمینه ساز حضور آنلاین شماست و این امر مسلماً بسیار مهم و حیاتی است. متاسفانه بیشتر کسب و کارهای هنوز اهمیت داشتن یک سایت خوب و کاربرپسند را به درستی درک نکرده اند. آراستگی و جلوه خوب طراحی سایت می تواند به راحتی تاثیرات بسیار مثبتی را به سمت برند شما و مشتریانتان هدایت کند.

اطمینان داشته باشید که طراحی وب سایت به صورت اصولی و حرفه ای، نکته ای مهم در برند سازی و فروش بیشتر است.

طراحی سایت اصولی و بازاریابی آنلاین

طراحی سایت خوب، مرکز اصلی و مهم استراتژی دیجیتال مارکتینگ است و باید آن را با دقت و ظرافت خاصی انجام داد. اگر مخاطبان لینکی از وب سایت شما را دنبال کنند، باید با نکاتی خاص و مثبت آنها را محذوب وبسایت خود کنید. با این کار توجه آنها به سایت شما حلب می شود و باعث می شود که به دنبال سایت دیگر نباشند.

طراحی سایت جذاب بر روی مشتریان تاثیر مثبت می گذارد

کاربران اینترنت، بیش از صدها سایت را در مدت یک ماه بازدید می کنند. بنابراین ضروری است که ترافیک بالایی را به سمت سایت خود روانه سازید. طراحی سایت اصولی، مطمئناً توجه مشتریان را جلب می کند. مطمئناً وب سایتی که جذابیت ها بصری و و عبنی اش بیش تر می شود باعث می شود بانس ریت پائین تری داشته باشد و بازدیدکنندگان مدت بیشتری را در آن سپری کنند. این در حالی است که 75% از فروشگاه های اینترنتی معتقدند که یک سایت خوب می تواند بر روی روش های خرید مشتریان و نوع خریدشان نیز تاثیرگذار باشد.

بنابراین طراحی سایت اصولی می تواند باعث ایحاد رقابت و سبقت گرفتن شما از رقبایتان شود.

برندسازی با طراحی سایت اصولی

 سایت مناسب باید بازتاب خوبی از برند شما داشته باشد و شما را مطمئن کند که پیغام محکم و استواری را به مشتریان و کاربران می رساند. شما 10 ثانیه وقت دارید که با ایجاد رابطه خوب، پیام درست را منتقل کنید در غیر این صورت، آنها سایت تان را ترک می کنند.

سعی کنید تمامی المان های ضروری در طراحی سایت را بشناسید و آنها را در وب سایت خود به کار بگیرید. سعی کنید با آزمون و خطا رفتار مشتریان خود را شناسایی کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت تان بگیرید.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: چرا طراحی وب سایت به صورت درست و اصولی امر مهمی اس, تاثیر طراحی سایت اصولی بر برندسازی, طراحی سایت اصولی و بازاریابی آنلاین, چرا طراحی اصولی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است, چرا طراحی اصولی سایت ضروری است
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *