وبلاگ، آموزش سئو و بهینه سازی وب‌سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

طراحی وبسایت بر اساس اصول سئو

14 شهریور 1394

تجربه نشان می دهد که وب سایت های که دارای رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو هستند در اکثر مواقع از همان مراحل ابتدایی شروع طراحی وب سایت زیر ساخت لازم جهت بهینه سازی موتور جستجو (سئو) برای آنها در نظر گرفته می شود.

یکی از خدماتی که سئوکار ارائه می دهد طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید با زیر ساخت لازم جهت بهینه سازی موتور جستجو است. در نظر گرفتن معیارهای سئو در همان مراحل ابتدایی طراحی وب سایت باعث شده که خیلی از هزینه ها جهت بهینه سازی کاهش پیدا کرده و در زمان لازم جهت قرار گرفتن در رتبه های بالا در صفحه نتابج موتورهای جستجو نیز صرفه جویی گردد.


امروزه طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید نظیر  HTML5، CSS3 و فونت های وب صورت می پذیرد. تکنولوژهای جدید باعث می شود که وب سایتها به راحتی در موتورهای جستجو دیده شوند، از سرعت بالایی در هنگام لود شدن برخوردار باشند و روی پلتفرمهای مختلف براحتی بتوانند بارگذاری شوند.

سئوکار با استفاده از کادر مجرب خود در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژهای جدید این امکان را فراهم آورده است که بتواند برای مشتریان خود در حوزه های مختلف کسب و کار بهترین و جذاب ترین طراحی وب سایت را انجام دهد.

در طراحی وب سایت در راستای بهینه سازی موتور جستجو مسائل فنی بیشماری دخیل هستند که یکی از مهترین آنها که گوگل پیشنهاد می کند این است که طراحی وب سایت باید بگونه ای باشد که بتواند یک سایت روی دستگاه های مختلف نظر کامپیوتر شخصی، موبایل و تبلت براحتی بارگذاری شود و دارای ظاهری کاربر پسند باشد و از طراحی چند وب سایت برای هر کدام از این دستگاه ها اجتناب شود زیرا در صورتی که شما چند وب سایت مختلف برای هر کدام از این دستگاه ها داشته باشید ممکن است آنها هر کدام جداگانه رتبه و لینک هایی را بدست آوردند و امتیاز رتبه شما تقسیم شود و در مجموع شما نتوانید به خواسته خود که قرار گرفتن در رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو است، برسید.

بطور کلی می توان گفت که در نظر گرفتن معیارهای بهینه سازی موتور جستجو در همان اوایل طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید دارای فواید زیر است:

برچسب ها: ایجاد وبسایت برای مشاغل, راه اندازی آسان وبسایت شخصی, سایت ساز چیست, طراحی وبسایت, طراحی سایت ارزان, راه اندازی وبسایت شخصی, سایت ساز, طراحی سایت برای پزشکان, طراحی سایت فروشگاه, طراحی فروشگاه ابنترنتی, سئو, طراحی سایت, راه اندازی وبسایت در کوتاه ترین زمان, طراحی وب سایت, سایت ساز پرتال, طراحی وبسایت شخصی, طراحی سایت در کوتاه ترین زمان, راه اندازی وبسایت ارزان, توسعه وبسایت, طراحی سایت برای مشاغل, طراحی سایت برای سالن های ورزشی, طراحی سایت برای آرایشگاه, نکاتی کلیدی در مورد seo, نکاتی کلیدی seo, نکاتی کلیدی در مورد سئو, بهینه سازی تصاویر در طراحی سایت, بهینه سازی تصاویر, بهینه سازی, نکات مهم درباره SEO, طراحی سایت طراحی وبسایت در 5 دقیقه, طراحی تضمینی وبسایت در پنج دقیقه, ایجاد وبسایت برای انواع مشاغل, طراحی وب سایت با اصول سئو, طراحی وب سایت با سئو, طراحی سایت با اصول سئو, طراحی سایت با سئو, طراحی وب سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید, طراحی سایت با استفاده از تکنولوژی های جدید
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *