وبلاگ، آموزش طراحی سایت، آشنایی با علم طراحی سایت

طراحی سایت هوشمند چیست؟

01 آذر 1395

در جهان گسترده طراحی سایت، هر روز در حال توسعه و پیشرفت های شگرف هستیم. بنابراین هر روز باید زمانی را به جستجو درباره تغییرات و گرایشات جدید طراحی سایت اختصاص دهیم تا بتوانیم خود را با دانش روز جهان به روز کنیم.

در این مقاله از پرتال سعی داریم برخی از نکات مهم و الزامی برای طراحی سایت هوشمند برایتان بیان کنیم.

پیشینه ی طراحی سایت هوشمند

انسان در تمام عصرها سعی کرده است تا تمام امور و کارها را با سهولت انجام دهد و روز به روز روند کارهای خود را آسان کند. به همین دلیل در این سال ها برای آسان سازی کارها از هیچ تلاشی دریغ نکرده است. انسان ها همیشه از تمامی امکانات و ابزارهایی که در اختیار داشته استفاده نموده تا به این هدف میل کند. در گذشته انسان ها از ارابه برای حمل و نقل استفاده می نمودند و این ارابه را خود میکشیدند. در گذر زمان دریافتند که از حیوانات چهارپا بدین منظور استفاده نمایند. با پیشرفت علم و تکنولوژی توانستند از انرژی های دیگر برای این امر استفاده نمایند. بشر همیشه در تلاش بوده تا به خودرو های امروزی رسیده است.

چرا باید طراحی سایت هوشمند کنیم؟

در بسیاری وب سایت ها کاربر در گذشته به سختی محاسبات و اعمال پشت صحنه را به انجام میرساند اما امروزه با بهره از تکنولوژی روز دنیا بسیاری از محاسبات را به دست وب سایت سپرده است. در وب سایت های گذشته حتما حضور یک اپراتور برای فقط و فقط محاسبات لازم و ضروری بود. چگونه همواره برای طراحی وب سایت ایده‌های جدید داشته باشیم؟

روند طراحی سایت هوشمند

مثلا در سایت های فروشگاهی این که هر بخشی کدام یک از محصولات را نمایش دهد باید کاملا استاتیک وارد میشد. اما امروزه ما میتوانیم این تشخیص را به دست وب سایت بگذاریم، مثلا بخشی که حتما در بیشتر وب سایت های فروشگاهی ملاحضه نموده اید. بخش پر فروش ترین های سایت یا بخش نمایش پیشنهادات ویژه یا تخفیفات سایت.

امروزه با بکارگیری دستورات برنامه نویسی به دست برنامه نویسان خبره این پروسه کاملا هوشمند اتفاق می افتد. و این امر دلیل همکاری برنامه نویسان و طراحان سایت برای طراحی سایت موفق است.

وب سایت های هوشمند امکانات بسیاری در اختیار ما میگذارند. و بسیاری از اعمالی که در گذشته دستی انجام میگرفت طی پروسه ای هوشمند انجام میپذیرد. فقط کافیست تا ما شاهد نتیجه ی آن باشیم.

***

برای دریافت اطلاعات بیشتر دربارۀ نحوۀ سایت ساز پرتال می توانید با شمارۀ 63404-021 تماس بگیرید.

برچسب ها: طراحی سایت هوشمند چیست, طراحی سایت هوشمند گونه انجام می شود, چرا باید طراحی سایت هوشمند کنیم, اهمیت طراحی سایت هوشمند چیست, روند طراحی سایت هوشمند
عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *