7 روز رایگان از پرتال استفاده کنید

ساخت وب‌سایت یا فروشگاه
معرفی دیگران

رپورتاژ آگهی چیست؟ چرا بهترین روش لینک سازی است؟

تبلیغات آنلاین چند سالی است که بخش عمده ای از بودجه های تبلیغاتی شرکت‌ها را به خود اختصاص داده است و به سرعت در حال تبدیل شدن به بهترین روش تبلیغاتی و بازاریابی است دلیل آن هم چیزی نیست بجز اقبال عمومی فضای مجازی در بین کاربران و سهولت دسترسی به آن هم برای کاربر و هم برای تبلیغ دهنده.

در چنین شرایطی برای شروع تبلیغات، روش های متفاوتی پیش روی شما خواهد بود که هریک از آنها مزایای خاص خود را دارند؛ شما باید با توجه به هدف و برنامه های بازاریابی‌تان، بهترین راه برای تبلیغات اینترنتی خود را انتخاب کنید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

به صورت مختصر و مفید منظور از رپورتاژ اگهی در وب سایت این است که تبلیغ شما در قالب تصاویر و توضیحات کامل همراه با لینک بعنوان یک خبر مستقل در سایتی منتشر شود که باعث میشود کاربران آن سایت با مطالعه خبر، با محصول یا خدمات شما آشنا شوند.

در ادامه یک رپورتاژ آگهی منتشر شده در سایت فیتنس مگزین را مشاهده میکنید:

رپورتاژ آگهی سایت فروش مکمل

همانطور که در تصویر میتوانید ببینید یک شرکت فعال در حوزه فروش مکمل های ورزشی با انتخاب درست اقدام به درج رپورتاژ آگهی در سایتی مرتبط با کسب و کارش کرده است.

با این رپورتاژ اگهی هدفمند کاربران این سایت ضمن کسب اطلاعات مفید درمورد مکمل های ورزشی میتوانند به صورت مستقیم به سایت آگهی دهنده مراجعه کرده و اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود کنند.

چرا رپورتاژ آگهی بهترین روش لینک سازی است؟

متخصصین سئو از لینک سازی به عنوان مهمترین بخش فرآیند سئو نام میبرند، هرچند لینک سازی میتواند از طریق روشهای طبیعی مانند گرفتن بک لینک رایگان ، تولید محتوای باکیفیت، درج پست مهمان در سایر وبسایتها و سایر روشهای بدون پرداخت مستقیم بابت لینک انجام شود اما انجام دادن اینکار بسیار سخت و زمانبر است و برای کسب و کارهایی که به دنبال نتیجه سریع هستند کارایی لازم را ندارد. پس راهکار لینک سازی باکیفیت چیست؟

همانطور که در ابتدای مقاله نیز مطرح شد در رپورتاژ آگهی شما قابلیت درج لینک به وبسایت خود را دارید تا کاربران را به سمت کسب و کار خودتان هدایت کنید همین موضوع کافیست تا شما باکیفیت ترین لینک های ممکن را از طریق رپورتاژ آگهی کسب کنید.

همه افراد فعال در حوزه لینک بیلدینگ بر روی کیفیت بالای لینکهای دریافت شده از طریق رپورتاژ آگهی هدفمند، هم نظر هستند و شکی در کیفیت بالای این لینکها وجود ندارد اما نکته جالب درمورد لینک بیلدینگ از طریق رپورتاژ اگهی این است که هزینه های شما به نسبت سایر روشهای لینک سازی بسیار کاهش میابد و قادر هستید با کمترین بودجه به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

نوشتن رپورتاژ آگهی how-writing-advertorials

چگونه یک رپورتاژ باکیفیت بنویسیم؟

یکی از مهمترین فاکتورهای موثر در بازدهی رپورتاژ آگهی، متنی است که شما به عنوان رپورتاژ انتخاب میکنید.

در ادامه چند نکته کلیدی درمورد نحوه نوشتن رپورتاژ آگهی را معرفی میکنیم:

  • متن شما باید شامل اطلاعات مفید و کاربردی برای کاربران سایت مورد نظر باشد.
  • سعی کنید با تبلیغ و اشاره زیاد به کسب و کار خودتان، کاربر را از خواندن ادامه متن منصرف نکنید.
  • برای جذب کاربران به سمت خود از کال تو اکشن های مناسب و جذاب متناسب با متن استفاده کنید.
  • استفاده از تصاویر جذاب و مرتبط را فراموش نکنید (کال تو اکشن را میتوانید با استایلی زیبا بر روی تصاویر نیز قرار دهید).
  • بهترین وبسایت های مرتبط با کسب و کار خود را برای درج رپورتاژ آگهی انتخاب کنید.

نحوه خرید رپورتاژ اگهی:

برای سفارش دادن رپورتاژ آگهی شما میتوانید به صورت مستقیم با وبسایت های مورد نظر در ارتباط باشید و شخصاً اقدام به خرید رپورتاژ آگهی کنید اما راهکار دوم این است که از خدمات شرکت های ارائه دهنده رپورتاژ آگهی انبوه استفاده کنید. از مزایای همکاری با اینگونه شرکت ها میتوان به استفاده از تخفیفات جمعی، کنترل و مدیریت راحت تر کمپین های گسترده، استفاده از خدمات مشاوره ای و ... نام برد.

لینک گستر به‌عنوان یکی شرکتهای فعال در زمینه لینک بیلدینگ آماده است تا پاسخگوی سوالات شما در زمینه شروع کمپین رپورتاژ آگهی باشد.

عضو خبرنامه شوید.
0 دیدگاه

آخرین دیدگاه‌ها

به ما بگویید

با شما تماس میگیریم

 

02163404 داخلی 3

با شما هستیم

با ما در ارتباط باشید

02163404 داخلی 3

تهران خیابان دانش ثانی پلاک 44

درباره ما